Přihlaste se zdarma na závod ICOM NOČNÍ TERÉNNÍ DESÍTKA

Publikováno: 20. 05. 2020 , aktualizováno: 21. 05. 2020

V sobotu 10. října 2020 se ve Zborné u Jihlavy uskuteční první ročník nočního běžeckého závodu ICOM NOČNÍ TERÉNNÍ DESÍTKA. Přihlásit se můžete již nyní, zaměstnanci ICOM transport přitom mají nárok na volné startovné zdarma.  

Přestože konání mnoha letošních sportovních událostí překazila pandemie koronaviru, našich chystaných sportovních akcí se to naštěstí netýká. Ta nejpřísnější opatření jsou již minulostí, a my tak máme velkou radost Vám oznámit, že v sobotu 10. října 2020 se uskuteční první ročník nočního běžeckého závodu ICOM NOČNÍ TERÉNNÍ DESÍTKA, který pořádá organizace Pteam sport, z.s. ve spolupráci s ICOM transport. Na co všechno se můžete těšit? Organizátoři připravili hned několik variant tras, které povedou okolím lyžařského areálu Šacberk ve Zborné u Jihlavy. Dospělí závodníci si mohou vybrat dvě varianty trasy, a to hlavní trať na 10 km, nebo méně náročnou trasu na 5 km. Nezapomnělo se ani na malé závodníky – zatímco pro ty nejmladší ve věku od 3 do 7 let je připravena krátká trasa o délce 200 metrů, žáci a žákyně ve věku od 8 do 11 let poběží na trase o délce 1 km a na nejstarší žáky a žákyně od 12 do 14 let čeká trasa dlouhá 2 km. Více informací naleznete zde

Pokud byste se závodu ICOM NOČNÍ TERÉNNÍ DESÍTKA rádi zúčastnili, máme pro Vás dobrou zprávu. Zaměstnanci ICOM transport mají nárok na volné startovné zdarma, a to na trať o délce 10 km, tak i na méně náročnou 5 km trasu. Jak se přihlásit? Stačí, když se za námi zastavíte na personální oddělení nebo zašlete zprávu na e-mail personalni@icomtransport.cz. Do zprávy nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, datum narození, název svého týmu, e-mailovou adresu, telefonní kontakt, adresu bydliště a také informaci, zda se chcete zúčastnit běhu na 10 km či na 5 km. My už se poté o zbytek postaráme za Vás. Pokud byste rádi do závodu přihlásili i své děti, tak ty mají také startovné zdarma.

Tak neváhejte, nazujte běžecké boty a začněte trénovat. Právě teď je ten nejvyšší čas.