Využijte reklamních ploch na autobusech a nádražích

Publikováno: 07. 02. 2020

Rádi byste propagovali své podnikání nebo například kulturní či sportovní události? Využijte reklamních ploch na našich autobusech a autobusových nádraží, a oslovte tak co nejvíce lidí.

Přemýšlíte, jakým způsobem rozšířit povědomí o vašem podnikání nebo například o chystané kulturní, sportovní nebo jiné události? Využijte některé z mnoha reklamních ploch, které nabízíme v rámci našich autobusů a autobusových nádražích, jimiž proudí denně tisíce lidí. Můžete si tak být jisti, že právě vaše reklama osloví co nejvíce potenciálních zákazníků.

Díky široké nabídce různých formátů máte možnost přizpůsobit reklamu vašim potřebám a rozpočtu. Na našich autobusových nádražích nabízíme k umístění reklamy jak klasické velkoformátové billboardy, tak i rámy pro plakáty o rozměru A2. Pokud máte zájem o propagaci formou reklamního videa, můžete také využít reklamy na televizích umístěných v čekacích místnostech. Dalším možným způsobem propagace je reklama umístěná na našich autobusech. Nabízíme možnost celoplošného reklamního polepu autobusu i různých formátů polepů na boční či zadní části autobusu. Kromě toho lze umístit reklamu také do interiérů autobusů, a to jak v podobě reklamních letáčků a plakátů různých rozměrů, tak i reklamních kartiček umístěných v závěsných držadlech.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 725 282 156.