Co nás čeká v letošním roce

Publikováno: 04. 02. 2020 , aktualizováno: 05. 02. 2020

Tak jako v minulém roce i letos se můžete těšit na mnoho firemních akcí. Co nás všechno čeká a kde všude se společně potkáme?

Stejně jako v uplynulém roce, tak i letos pro zaměstnance ICOM transport připravujeme jarní zájezd, který se uskuteční v květnu. Kam to letos bude? O tom opět rozhodnete Vy v zaměstnanecké anketě.

V květnu se můžete těšit také na Dny s ICOM, které se budou letos konat 16. května v Jihlavě a 23. května v Ústí nad Orlicí. Účastníci si budou moci na vlastní kůži vyzkoušet řízení autobusu či kamionu a blíže seznámit se s fungováním společnosti. Pro rodiny s dětmi bude připraven také doprovodný program.

V červenci se společně pobavíme a za doprovodu muziky si užijeme uvolněnou letní atmosféru u oblíbeného letního grilování.

Podzim se v letošním roce ponese ve sportovním duchu. 12. září se v Humpolci uskuteční již pátý ročník soutěže Mistr volantu a v druhé polovině září budeme moci fandit zástupcům jednotlivých koncernových společností, kteří se utkají u příležitosti pátého ročníku fotbalového turnaje v Polné. Sportovní nadšení nás ale neopustí ani v říjnu. Na 10. října pro Vás máme totiž přichystanou novinku - v Jihlavě se za podpory ICOM transport uskuteční první ročník nočního běžeckého závodu ICOM Night Run

Na konci roku se můžete těšit také na tradiční vánoční zájezd. Kam pojedeme tentokrát? O tom budete moci opět hlasovat v zaměstnanecké anketě.

Úspěšný rok 2020 pak zakončíme 4. prosince na vánočním večírku, který se uskuteční tak jako v minulém roce v areálu CZ LOKO v Jihlavě. 

O dalších chystaných událostech, které si zatím držíme pod pokličkou, vás budeme včas informovat. Doufáme, že se na připravovaných firemních akcích opět sejdeme v hojném počtu a společně si je co nejvíce užijeme.