Zvýhodněné cestování koncernovými autobusy

Publikováno: 04. 03. 2019

Jedním z dalších benefitů společnosti ICOM transport je poskytnutí zvýhodněného cestování koncernovými autobusy. Tato výhoda platí pouze pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Pro každou společnost koncernu je nutné mít samostatnou čipovou kartu.

Ilustrační foto

A jak lze tuto výhodu získat?

Každý zaměstnanec, který chce tento benefit využívat si musí pořídit čipovou kartu. Pořizovací hodnota karty je 95,- Kč. K tomu zaplatí na rok 400 Kč, jako jízdné a od této chvíle může jezdit autobusy křížem krážem podle jízdních řádů. Jen musí využívat právě tu společnost, pro kterou má kartu vystavenou. Pokud chce zaměstnanec využívat i autobusy jiné koncernové společnosti musí si koupit druhou kartu, ale jen za dalších 100,- Kč. Tak může využívat služby jak ICOM transport tak třeba i ČSAD Jindřichův Hradec, pokud má právě jejich kartu.

Jak na to?

Zaměstnanec vyplní formulář žádosti, spolu s fotografií předá vedoucímu, který uvedenou žádost schválí a podepíše.  Pokud žádáte i pro své rodinné příslušníky, musíte dodat jejich fotografie odpovídající rozměrům fotografií na občanský průkaz. Po obdržení karty, pak zaměstnanec na nejbližší pokladně uhradí 495,- Kč a může začít kartu využívat.

Modrobílé autobusy Vás dovezou za poznáním

Využívejte ke svým cestám modrobílé autobusy koncernu ICOM transport a.s. dovezou Vás v pohodlí a bezpečně. Sledujte i naše letní tipy na výlet na Modré vlně, třeba využijete i této nabídky k poznávání krás své domoviny. V některých případech stačí jen si dobře prostudovat jízdní řád. Modrobílé autobusy jezdí po celé naší republice.