Jarní zájezd - anketa

Publikováno: 19. 02. 2019

Také v letošním roce pro zaměstnance ICOM transport chystáme jarní zájezd. Kam to letos bude? O tom rozhodneme společně v zaměstnanecké anketě. Hlasovat je možné až do 3. března.

Ilustrační foto

V loňském roce jsme se společně vydali do ZOO Schönbrunn ve Vídni, předchozí rok do termálních lázní Bükfúrdö. Kam to bude letos? Za kulturou, památkami, gastronomií nebo přírodou?

Z Vašich došlých tipů jsme vybrali tři nejčastější a nyní z nich společně vybereme výherní místo. Hlasovat můžete až do 3. března :-)

ANKETA

Těšíte se?

Z jakých míst vybíráme?

ZOO Dvůr Králové
Jedna z největších a zároveň nejoblíbenejších zoologických zahrad v České republice. V ZOO na návštěvníky čeká přes 2300 zvířat, velkou atrakcí je pak Africké safari - blíže ke zvířatům už to opravdu nejde, a tak je samotná návštěva velkým zážitkem pro malé i velké.

Exkurze vinného sklípku s degustací + prohlídka Lednicko-valtického areálu
Prohlídka malebného Lednicko-valtického areálu, zakončená exkurzí ve vinném sklípku s degustací. To vše za doprovodu zkušeného someliéra. Relax, gastronomie i kultura v jednom.

Exkurze restaurace Severka
Fenomén poslední doby oslovil také zaměstnance ICOM transport. Výlet do nejpopulárnější restaurace v současnosti, kde rád tráví svůj čas i Luděk Říha se svými přáteli...