Další zachráněná peněženka

Publikováno: 05. 02. 2019

Cestující zapomněl v našem autobuse peněženku, ale díky včasnému řešení ji pomocí dispečera s řidičem rychle dostal zpět.

Ilustrační foto

Vážení pane řediteli ICOM transport,

chtěl bych touto cestou poděkovat za poctivost a profesionalitu Vašich zaměstnanců, dispečera pana Prášila a řidiče pana Hejkrlíka.

Ve čtvrtek navečer jsem s hrůzou zjistil, že můj syn zapomněl v autobuse při jízdě z práce peněženku se všemi doklady a s větším obnosem peněz v autobuse. Ihned jsem kontaktoval Vaši firmu, kde se mi ozval dispečer pan Prášil, uklidnil mě a zjistil všechny možné informace ohledně ztráty. Vzhledem k časové prodlevě mezi ztrátou a telefonátem jsem ani moc nedoufal v nalezení peněženky. Maloval jsem si černé scénáře, jak budu blokovat platební kartu, hlásit ztrátu občanky a řidičáku. Jsem starší generace a vím, co ztráta všech dokladů může způsobit mému synovi za problém. Asi za půl hodiny se mi ozval dispečer pan Prášil s velice příjemnou informací. Peněženka s doklady a penězi se našla, pan Prášil mi předal adresu a telefon na pana řidiče Hejkrlíka, ať se mu prý ozvu a domluvím si s ním způsob předání peněženky se všemi penězi a doklady. Chtěl jsem svoji vděčnost vyjádřit aspoň drobným dárkem, oba pánové toto odmítli a řekli mi, že konali pouze svoji povinnost a i tyto záležitosti spadají do jejich pracovní náplně, což si úplně nemyslím, protože najít poctivého a profesionálně se chovajícího zaměstnance zas není v dnešní době tak jednoduché.

Dovolte mi prosím, pane řediteli, proto aspoň touhle cestou vyjádřit vděčnost pro oba Vaše zaměstnance dispečera pana Prášila a řidiče pana Hejkrlíka.

S pozdravem

Pavel Jansa
Dolní Dobrouč okr. Ústí nad Orlicí