V ICOMu jsme jedna rodina: Na účtě už je 227.150,- Kč

Publikováno: 22. 02. 2019

Řidiči podpoří kolegu, kamaráda Jindru Steinhausera.

Jindra Steinhauser

Jihlavské řidiče velmi zasáhla vážná dopravní nehoda, která se stala řidiči Jindřichu Steinhauserovi. Tomu nedal přednost polský kamion na konci října loňského roku.

Sounáležitost řidičů se od té doby prolíná celým koncernem, kdy si řidiči uvědomují, že podobná věc se může stát každému z nich. Proto se rozhodli podpořit zraněného kolegu při návratu do běžného života a obrátili se na vedení společnosti s žádostí o zřízení transparentního účtu. „Rádi bychom poděkovali vedení společnosti, že zřídila účet pro Jindru, díky kterému se tak mohou i ostatní řidiči a všichni zaměstnanci zapojit do jeho podpory,“ řekl řidič Martin Plodík.

Vy, kteří se chcete zapojit do podpory našeho zraněného kolegy, můžete zaslat finanční příspěvek na číslo účtu 115 - 8338860207/0100 vedeném u Komerční banky. Jedná se o veřejnou sbírku.

Vážná dopravní nehoda se stala 29. října u obce Věžnice na Jihlavsku, kde kamion nedal přednost našemu autobusu. Bohužel jsou momenty, kdy jedna vteřina může změnit celý život. Jindřich Steinhauser u naší společnosti pracuje 35 let a vždy patřil mezi spolehlivé a schopné řidiče.

„Nesmírně si vážíme nápadu, s kterým řidiči přišli. To, že se postupně přidávají kolektivy z ostatních ČSAD je důkaz, že jsme skutečně pravá rodina, která se v těžkých chvílích podrží,“ uvedla Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva.